O firmie

Rozpoczęliśmy sprzedaż przez internet w 2005r. W naszej ofercie od początku znajdowała się najwyższej jakości odzież damska, dzięki czemu udało nam się zdobyć bardzo szerokie grono zadowolonych Klientów
Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom odzieży o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach.
Kierujemy się uczciwością, lojalnością, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Nasz zespół tworzą wyszkoleni pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminową realizację zleceń, profesjonalną Obsługę Klienta, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany, reklamę, a także wizerunek i szatę graficzną sklepu.
Najlepszym dowodem na to jest stale rosnąca grupa lojalnych klientów i kontrahentów.
Jesteśmy obecni w świadomości setek tysięcy kobiet z całej Polski, które wybrały już nasze produkty.

Oferowane przez nas produkty zawsze pochodzą z legalnego źródła, z najnowszych dostępnych kolekcji, sprzyjających współczesnym trendom obowiązującym w świecie mody.

Zamówiona przez nasz sklep internetowy odzież damska zawsze dociera do Klientów na czas, nad czym czuwa doświadczony i wykwalifikowany personel, który ponadto zawsze gotów jest służyć Państwu profesjonalną poradą.

Odzież damska prezentowana przez sklep internetowy „SELAVIfashion” pochodzi z najnowszych kolekcji znanych i cenionych na całym świecie producentów