Producenci
Kontakt

SelaviFashion

Domowicza 38
95-080 Tuszyn
NIP: 7711584884

Tel.: 601312887

        603377200

E-mail: sklep@selavifashion.pl

Długi sweter sukienka golf Sonja MMK by mi mi czarny Długi sweter sukienka golf Sonja MMK by mi mi czarny
Producent: MMK by mi mi
Cena:

174,00 zł

Cena regularna: 199,99 zł

Najniższa cena: 199,99 zł
zobacz więcej
  • promocja

Swetry typu golf to ciepłe i komfortowe elementy odzieży, które charakteryzują się wysoką stójką, którą można zwinąć lub wywinąć, tworząc "golf". Ta stójka jest kluczowym elementem, który chroni szyję przed chłodem. Golfy występują w różnych wersjach – mogą być cienkie lub grube, zależnie od materiału, z którego są wykonane, np. wełny, bawełny, akrylu czy mieszanki tkanin.

W zależności od fasonu, swetry typu golf mogą być dopasowane do ciała, co podkreśla sylwetkę, lub luźniejsze, zapewniając większy komfort. Dodatkowo, golfy mogą mieć różne długości rękawów, od standardowych, po wersje 3/4czy krótkie, a także mogą występować w wielu kolorach i wzorach – od jednolitych, przez pasy, po wzory geometryczne czy zwierzęce.

Tego typu swetry są bardzo uniwersalne – świetnie nadają się do noszenia zarówno na co dzień, jak i do bardziej eleganckich stylizacji, kiedy zestawimy je z marynarką czy spódnicą ołówkową. Są też doskonałym wyborem na chłodne dni, ponieważ zapewniają komfort i ciepło, a jednocześnie wyglądają stylowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium